Greenland Technologia EM funkcjonuje na rynku od 2000 roku, a od 2008 roku jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą produktów opartych na technologii Efektywnych Mikroorganizmów® znajdujących bardzo szerokie zastosowanie w rolnictwie i ogrodnictwie, hodowli zwierząt, czy biologicznym oczyszczaniu środowiska (komunalne i przydomowe oczyszczalnie ścieków, regeneracja gleb i zbiorników wodnych).

Coraz częściej Technologia EM® wykorzystywana jest także bezpośrednio do użytku domowego w postaci środków myjących, odświeżaczy powietrza, kosmetyków, a także jako suplementy diety służące do odbudowywania właściwej mikroflory jelitowej i zwiększenia odporności organizmu.

Greenland Technologia EM Sp. z o.o. jest wyłącznym licencjobiorcą EM Research Organization Inc. (EMRO) na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią. Japońska firma EMRO jest także licencjodawcą dla producentów i dystrybutorów produktów w kilkudziesięciu krajach na wszystkich kontynentach.

W Greenland od początku swojej działalności stawiamy sobie za cel propagowanie wiedzy na temat naturalnych metod dbania o środowisko i udowadniamy, że stosowanie naturalnych metod w gospodarstwach rolnych może iść w parze z sukcesem ekonomicznym. Również od lat angażujemy się w wiele przedsięwzięć o charakterze popularyzatorskim i badawczym. Jesteśmy otwarci na współpracę w obszarze dystrybucji i handlu, naukowym i edukacyjnym.

Siedziba firmy i zakład produkcyjny zlokalizowane są w Trzciankach, koło Janowca nad Wisłą na Lubelszczyźnie.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Gospodarczej
Zaawansowanych Technologii

W 2008 roku Greenland Technologi EM został przyjęty w skład członków Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii w uznaniu osiągnięć w rozwoju nowoczesnego przemysłu i usług.