Odznaczenie rządu japońskiego dla Akiko Miwy - GREENLAND Skip to main content

Z wielką radością informujemy, że Rząd Japonii odznaczył Orderem Wschodzącego Słońca, Srebrne Promienie, Panią Akiko Miwę. Order został przyznany w uznaniu zasług na rzecz wymiany obywatelskiej oraz promocji kultury japońskiej w Polsce.

Akiko Miwa od wielu lat prowadzi pensjonat Villa AKIKO (www.akiko.pl). To magiczne miejsce, położone na malowniczym wzgórzu, ok. 2,5 km od miejscowości Harklowa k. Nowego Targu. Szczególnymi względami odwiedzających cieszy się kuchnia Villi AKIKO, gdzie serwuje się dania przyrządzane ze zdrowych lokalnych produktów, a także składników sprowadzanych z Japonii. Wiele potraw zaczerpniętych jest z kuchni japońskiej. Gospodyni potrafi wyczarować niepowtarzalne smaki oraz kolory potraw, które w Villi AKIKO mają niepowtarzalny smak.

Odznaczenie rządu japońskiego dla Akiko Miwy - obrazek

 

Akiko poznała Technologię EM w 2003 roku. Spotkanie z przedstawicielami Greenland Technologia EM zapoczątkowało w Villi „Totalny Styl Życia Ekologicznego”. Woda pitna, oczyszczanie ścieków, utylizacja odpadków kuchennych – uległy poprawie. Dzisiaj cała Villa i jej otoczenie wypełnione są Efektywnymi Mikroorganizmami, które korzystnie oddziałują zarówno na mieszkańców i gości, jak i całe środowisko. Akiko stała się ambasadorką Technologii EM w całym regionie, gdzie we współpracy z firmą Greenland odbywają się pikniki, warsztaty z EM i inne formy popularyzowania dobroczynnych japońskich mikroorganizmów na polskiej ziemi.

Serdeczne gratulacje dla Akiko od całej ekipy Greenland Technologia EM!

Odznaczenie dla Akiko Miwy - notka pracowa - obrazek