Rekomendacje – Anna Drwal, Stajnia Drwal Efektywne Mikroorganizmy w hodowli koni - GREENLAND Skip to main content

Stajnia Drwal to urokliwe miejsce na południowych obrzeżach Lublina. Ośrodek jeździecki jest miejscem spotkań miłośników koni i jeździectwa jako formy aktywnego odpoczynku. W kolejnym odcinku naszego cyklu Rekomendacje wystąpiły: właścicielka stajni Anna Drwal, oraz lekarz weterynarii Maria Studzińska. Opowiedziały o dobroczynnym działaniu EM Probiotyk oraz EM Żywe Mydło na zdrowie i wygląd koni ze Stajni Drwal.

Stajnię Drwal prowadzą pani Anna wraz z mężem i teściem. Starają się stworzyć typowy wiejski klimat na przedmieściach Lublina, aby zachęcić młodzież i dorosłych do aktywnego wypoczynku w towarzystwie zwierząt. W stajni jest obecnie prawie 50 koni. Pani Anna stosuje preparaty zawierające Efektywne Mikroorganizmy w żywieniu koni, profilaktyce przewodu pokarmowego i pielęgnacji.

Regularne stosowanie probiotyku wdrożono w momencie, kiedy jeden z koni zaczął mieć przewlekłe kolki. Koń wyszedł z ciężkich kolek i od tej pory EM Probiotyk włączony jest profilaktycznie do programu żywienia, dzięki czemu zachowana jest równowaga w przewodzie pokarmowym, i konie są zdrowe. Dzięki stosowaniu EM Żywe Mydło w ich codziennej pielęgnacji, konie mają miękką i lśniącą sierść. Wyglądają pięknie, co jest niezmiernie istotne podczas zawodów.

Zachęcamy do obejrzenia materiału: