Spotkanie Liderów Zrównoważonego Rolnictwa - GREENLAND Skip to main content

Spotkanie Liderów Zrównoważonego Rolnictwa, zorganizowane przez Greenland Technologia EM Sp. z o.o. w malowniczej scenerii hotelu Ostoja Chobienice. Mieliśmy zaszczyt spotkać się z naszymi Dystrybutorami, Klientami, oraz Gośćmi Specjalnymi.

spotkanie liderów zrównoważonego rolnictwa - obrazek

O Technologii EM opowiedział Dyrektor Handlowy Greenland Technologia EM. Temat Najważniejszych chorób grzybowych oraz metod ich skutecznego ograniczania przedstawił profesor Marek Korbas z Instytutu Ochrony Roślin w Poznaniu. Kompostowanie czy fermentacja metanowa: co się bardziej opłaca? – to tytuł wykładu doktora Andrzeja Lewickiego z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. O Perspektywach skutecznego nawożenia opowiedział Jan Feersma Hoekstra z holenderskiej formy Agro Vital. Wysłuchaliśmy również historii sukcesu rolników, którzy od wielu lat z powodzeniem stosują Technologię EM w swoich uprawach. Swoimi doświadczeniami podzielili się Tomasz Jazdon, Paweł Baruch i Piotr Gozdecki. Produkty uprawowe Greenland Technologia EM przedstawili Adam Filarski i Maciej Wardziński.

Podczas uroczystej kolacji wysłuchaliśmy wspaniałego koncertu Rudi Schuberth & Big Silesian Band.

Była to wspaniała okazja do wymiany doświadczeń oraz integracji. Specjalne podziękowania za 14 lat pracy dla Greenland Technologia EM otrzymała Renata Mikołajczyk.

Kolejne spotkanie odbędzie się w przyszłym roku, tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji z tegorocznej edycji