Badania i rozwój Technologii Efektywnych Mikroorganizmów - GREENLAND Skip to main content

Proces badawczo – rozwojowy nad Technologią Efektywnych Mikroorganizmów przebiega od momentu jej wynalezienia, aż po dzień dzisiejszy. Przez kolejne lata zostały szczegółowo opracowane metody produkcji i stosowania Technologii EM w różnych dziedzinach naszego codziennego życia, począwszy od rolnictwa, poprzez medycynę, ochronę środowiska po redukcję negatywnych skutków promieniotwórczości. Obecnie Technologia EM produkowana jest w 59 krajach świata, a dystrybuowana w ponad 120.

EMRO stale wspiera swoich partnerów w zakresie kontroli jakości produktów dostarczanych do klientów. Wprowadzony został specjalny system certyfikacji, gwarantujący najwyższą jakość i powtarzalność, o czym świadczy logo Technologii EM na opakowaniach produktów. Spójny system działający na całym świecie zapewnia naszym klientom 100% pewność, że mają do czynienia z oryginalnym i skutecznym narzędziem. Wraz z rozwojem samej technologii powstają różnorodne preparaty, oparte o właściwości Efektywnych Mikroorganizmów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy, możemy zaproponować Państwu coraz skuteczniejsze rozwiązania. Dotyczy to zarówno samych produktów i ich dywersyfikacji, jak i naukowego oraz praktycznego wyjaśnienia mechanizmów działania.

W zakresie badań nad skutecznością preparatów i ich udoskonalaniem współpracujemy z wieloma ośrodkami naukowymi w Polsce i za granicą. Naszą wiedzą i doświadczeniem stale dzielimy się z naszymi EM Partnerami z Europy i całego Świata. Pozostajemy otwarci na szeroką współpracę z innymi podmiotami. Opracowujemy i wdrażamy nowoczesne technologie mikrobiologiczne w kraju i za granicą. Innowacyjność i uniwersalność naszej technologii pozwala nam na coraz szersze możliwości zastosowań, w różnych dziedzinach ludzkiej aktywności od przemysłu, przez produkcję żywności, aż do profilaktyki zdrowia.

Dobroczynne właściwości Efektywnych Mikroorganizmów® wykorzystujemy do opracowania wysokiej jakości preparatów, które pomagają przywrócić pierwotne właściwości zdegradowanych gleb, usuwają odory towarzyszące hodowli zwierząt, wspomagają zachowanie ich w doskonałej kondycji zdrowotnej, pomagają w utrzymaniu higieny środowiska życia człowieka. Nieustannie opracowujemy nowe rozwiązania, oraz dostarczamy na rynek produkty spełniające oczekiwania naszych klientów.