EM Zakiszacz oszczędza czas i pieniądze hodowcy! - GREENLAND Skip to main content

Panujące warunki i dostępne możliwości techniczne w gospodarstwie mają decydujący wpływ na rodzaj stosowanej metody konserwacji pasz z użytków zielonych. Rozwój parku maszynowego w gospodarstwach spowodował zmianę systemu konserwacji takich pasz i wzrost popularności produkcji sianokiszonki.

EM Zakiszacz oszczędza czas i pieniądze hodowcy

Argumentem przemawiającym za produkcją sianokiszonki jest krótszy okres zbioru i wynikająca z tego tytułu mniejsza zależność od nieprzewidywalnych warunków atmosferycznych. Dodatkowo, przechowywanie sianokiszonki oznacza mniej problemów, gdyż przetrzymywana jest na zewnątrz, nie blokując w przestrzeni w budynkach.

EM Zakiszacz preparat mikrobiologiczny przeznaczony do produkcji najwyższej jakości kiszonek i sianokiszonek. Produkt jest unikalny na rynku zakiszaczy ze względu na skład, funkcjonalność i efektywność. Ponadto produkt jest gotowy do użycia i nie wymaga aktywacji. Przygotowane z dodatkiem EM Zakiszacz sianokiszonki pozostają stabilne przez wyjątkowo długi czas, także w niekorzystnych warunkach przechowywania. Doskonale zakisza nawet „trudny” materiał. Obniża pH równie szybko, co zakiszacze chemiczne, nie powodując przy tym korozji sprzętu.

EM Zakiszacz to preparat gotowy do użycia – oszczędza czas i pieniądze hodowcy.